Lekáreň pri radnici – karta pacienta

Lekáreň pri radnici má pre svojich pacientov pripravený komplexný program starostlivosti o pacienta. Našou snahou je zjednodušiť a sprehľadniť vám užívanie liekov, postarať sa o bezproblémové zabezpečenie dostupnosti a správneho dávkovania . Každému pacientovi na požiadanie vypracujeme prehľad užívaných liekov aj s možnými nežiaducimi účinkami , na požiadanie ale minimálne raz ročne skontrolujeme hladinu rizikových faktorov civilizačných ochorení – hladina cholesterolu, cukru a triglyceridov.

Zdarma vám odmeriame krvný tlak. Pre nevládnych pacientov zabezpečíme po dohode doručenie liekov domov.

Karta pacienta predstavuje tiež vernostný systém lekárne na tovar a voľnopredajné lieky. Pri každej návšteve a nákupu sa užívaťeľovi pacientskej karty narátavajú body podľa kľúča 1 euro = 1 bod , čo predstavuje 1% zľavu za každý nákup. Body za nákup sa pripisujú od minimálneho nákupu v hodnote 2 eura po predložení Karty pacienta.

Hodnota 1 bodu na účtu zákazníka je 1 cent .Pacienti môžu takto nazbierané body využiť ako okamžitú zľavu pri nákupe voľnopredajného sortimentu lekárne a doplatkov na lieky.